Přirozeně krásné
Tvarem, barvou i stylem. Tím vším je SP101 tak podobná perle. Ležérní, ale přesto mimořádný styl. Venku krásný, uvnitř výkonný to je SP 101.

Detail produktu
   
Typ : přenosné  
 
SP 302
SP302 v sobě slučují jemnost, přenositelnost a dobrou kvalitu zvuku. Jelikož používají vysoce kvalitní hliníkové slitiny, jejich elektronická hudba je více plnější a přesnější než u ostatních mini reproduktorů. Zvuk je stabilní a impozantní a střední frekvence je vřelá a silná přenášející v hudbě pocity zpěváka.
Detail produktu
   
Typ : přenosné  
 
Přináší hlasitost a jas
Uslyšíte, že nejen z jednoho místa, si užijete skvělou hudbu. Užijte si skvělou hudbu z Vašeho obývacího pokoje, kanceláře nebo pokoje. Získáte celou škálu zvuků.
Detail produktu
   
Typ : k notebooku  
 
Přináší muziku domů
Reproduktory SP304 jsou dostatečně hlasité pro domácnost, kanceláře a párty, uslyšíte každý krok svého nepřítele. Získáte přesnou reprodukci hudby kdekoli jste.
Detail produktu
   
Typ : k notebooku  
 
Objevte umění hudby
Připojte reproduktory SP305 k počítači nebo k jakémukoliv zdroji hudby a zjistíte, že Vaše hudba již nebude stejná jako kdysi. Hudba bude plynout pokojem s hlubokými basy a dynamickým zvuk.
Detail produktu
   
Typ : k notebooku  
 
Dynamické basy a kompaktní design
Nabízíme dynamický zvuk v elegantním, kompaktním a malém provedení. Jeho akustický design vytěsňuje většinu rušení, abyste si mohli užít hluboké basy. Stačí připojit SP307 na jakékoliv PC, CD nebo MP3 přehrávač a zjistíte, že SP307 Vám můžou přinést mnohem víc, než jste si mysleli.
Detail produktu
   
Typ : k notebooku  
 
Osobitá barevnost
Dostupné ve třech barvách - oranžové, zelené a červené. Vyberte si tu, která se bude hodit pro Vaši jedinečnou osobnost.
Detail produktu
   
Typ : přenosné  
 
50 mm mobility and přenosnosti
SP 309 vytváří vynikající hudební kvalitu díky jeho velkým 50 mm reproduktorům. Ne jedním, ale přichází hned se dvěma. Díky své velikosti jsou reproduktory SP 309 určeny především na stůl, takže si budete moci vychutnat svou hudbu kdekoli.
Detail produktu
   
Typ : přenosné  
 
Sofistikovaný design All-in-One
Nejtěžší úkol při vytváření kompaktního reproduktoru je ovládání ventilace. S tímto předpokladem je velmi obtížné zkompletovat různé části. Ale tento problém byl již vyřešen. Přesné tvarování reproduktorů odstranilo všechny spojovací mezery z různých částí a vytváří mimořádné zvukové efekty při kompaktním designu reproduktorů.
Detail produktu
   
Typ : přenosné  
 
Poslechněte si, jak něco tak malého může znít tak obrovsky
Užijte si skvělou kvalitu zvuku aniž byste museli obětovat drahocenný prostor. Hluboké basy a jasné výšky linoucí se z reproduktoru MP505 uspokojí i nejnáročnější posluchače. Možnost dálkového ovládání potěší určitě každého.
Detail produktu
   
Typ : přenosné  
 
SP610
Rozbušte své srdce dokonalým zvukem. SP 610 dosahuje extrémně silné přehrávání hudby. Drobný, ale přesto s šokujícím basovým efektem.
Detail produktu
   
Typ : k notebooku  
 
Perfektní zvuk
Kulaté komory dokonale odráží zvukové vlny uvnitř reproduktoru. Intenzivní rezonance, která Vám přináší až 3x jasnější zvuk a skvělý basový efekt. Generovaný zvuk je soustředěný, a proto Vám reproduktory poskytnou vysoce kvalitní zvuk.
Detail produktu
   
Typ : k notebooku  
 
Malý a lehký, ale přesto REPRODUKTOR
Reproduktor SP 102 má všechny komponenty vměstnány do malého prostoru, ale díky 40mm driveru hraje stejně hlasitě jako reproduktory větších rozměrů.Detail produktu
   
Type : notebook