Kouzelné barvy
Díky barevnému vzhledu EP201 vyniknete. Povrchy EP201 je lesklý a zářivý. Inovativní dokončovací technika dělá sluchátka mnohem atraktivnější.
Detail produktu
   
Typ : headphone  
 
Kouzelné barvy
Díky barevnému vzhledu EP202 vyniknete. Povrchy EP202 je lesklý a zářivý. Inovativní dokončovací technika dělá sluchátka mnohem atraktivnější.
Detail produktu
   
Typ : headphone  
 
Skutečně skládací
Sluchátka HS706 se příjemně nosí a můžete je lehce složit pro snadné přenášení. Díky svým unikátním 3D zvukovým efektům, které zajišťují silné basy a jasné výšky, Vám zaručí požitek z poslechu hudby. Jejich měkké a lehké náušníky zajistí komfort při nošení.
Detail produktu
   
Typ : headphone  
 
Trendy design
HS703 jsou moderní sluchátka, která budou ladit s Vaším životním stylem. Hliníkovými kroužky a jednolitou čelenkou se liší od ostatních. Všední vzhled svědčí o jednoduchosti. Ale opak je pravdou. Upravený a posílený měnič je šitý na míru HS703 a vytváří akustický tlak na uši uživatele.
Detail produktu
   
Typ : headphone  
 
Extrémní definice zvuku
Modifikovaný 40mm neodymový driver byl vytvořen pro pravé milovníky hudby. Jsou nastaveny tak, aby vytvářely silný basový efekt a tím přinášely posluchačům nejlepší možnou kvalitu zvuku. Extra měkké a "větší", náušníky dávají pocit pohodlí a zároveň potlačují rušivé vlivý vnějšího prostředí.
Detail produktu
   
Typ : Headphone  
 
Prostorová multimediální sluchátka Headset
Vychutnejte si jasnou reprodukci a silné basy linoucí se z vysoce kvalitních reproduktorů. Tři barevná stylová provedení jsou k dispozici pro každého. HS305 nejsou jen o kvalitní hudbě, ale hlavně o Vás.
Detail produktu
   
Type : headphone